PODJELA SVJEDODŽBI UČENICIMA OSMOG RAZREDA

Dana 7.7.2020. održana je svečana podjela svjedodžbi učenicima osmog razreda. Nakon podijele svjedodžbi prigodnim govorom obratili su im se razrednik Darko Vlašić i ravnateljica Ana Milovac.U ime svih osmaša,uz puno emocija, učiteljima je na svemu zahvalila učenica Viktorija Baričević. Nakon što smo se kroz kratki filmić prisjetili svih osam godina provedenih u školskim klupama, zajedno smo zapjevali. Bilo je i suza...al tako to mora bit.....

Na kraju su učenici i roditelji pripremili domjenak te s razrednikom i djelatnicima škole nastavili ugodno druženje. Hvala im na tome!

Dragi naši osmaši nek vam je sretno i nemojte nas zaboraviti!!

objavio: Ana Milovac   datum: 13. 7. 2020.