OBAVIJEST ZA RODITELJE PREDŠKOLACA

Poštovani roditelji,

od naše školske liječnice (mr.sc. Polona Bencun Gumzej, dr.med spec.šk.med.) smo dobili obavijest o nastavku provedbe sistematskih pregleda i cijepljenja budućih prvašića.

Sistematski pregledi i cijepljenje naših predškolaca će se provoditi 4.,5., 8. I 9. lipnja 2020.g.u ambulanti OŠ Bartola Kašića  u Zadru.

Detaljne upute i sve što je potrebno za sistematski pregled nalazi se u priloženim dokumentima (  Obavijest i upute o nastavku provedbe sistematskog pregleda i cijepljenja djece prije upisa u prvi razred osnovne škole, Upitnik za roditelje, i Izjava koju roditelji trebaju dostaviti školskoj ambulanti.)

O točnom terminu  ( dan i  sat ) sistematskog pregleda  obavijestit će vas pedagogica telefonski u toku ovog tjedna.

Na isti način ćete biti obaviješteni o terminima   utvrđivanja psihofizičkog stanja djece dorasle za upis u prvi razred ( čekaju se dataljne upute o provedbi testiranja).

Molimo vas  da sve priloženo pažljivo pročitate i pripremite prema napisanim uputama, a za nove obavijesti  pratite mrežne stranice škole.

Za: Stručno povjerenstvo škole

Mirjana Vulić, pedagogica

Dokumente pogledajte pod opširnije!

Priloženi dokumenti:
Upute_za_sistematski_pregled.docx (14.49 KB)
Izjava.docx (12.50 KB)
Upitnik_za_roditelje.docx (22.80 KB)

objavio: Ana Milovac   datum: 20. 5. 2020.