IUN DVD JASENICE

Radna subota nije teško pala učenicima 2. razreda, nego su je s nestrpljenjem iščekivali. Toga dana,11.01.2020. ,dogovoren je susret s vatrogascima iz DVD-a jasenice. Na školskom igralištu čekali su vatrogasci i parkirano vatrogasno vozilo. Učenici su znatiželjno slušali riječi vatrogasaca,dok su ih upoznavali s vatrogasnom opremom i uređajima,s pravilima ponašanja u prevenciji požara i u slučaju požara. Ushićeno su isprobavali kacige,naprtnjače i ostalu opremu,a najuzbudljivije im je bilo sjesti na upravljačko sjedalo vatrogasnog vozila.

objavio: Ana Milovac   datum: 23. 1. 2020.