Božićna priredba i sajam

I ove godine, 23. prosinca 2019. g. u našoj školi je održana tradicionalna božićna priredba, te sajam učeničkih radova.

Nastupali su naši učenici matične i područne škole.

Prije zabavnog dijela  programa mjesni župnik je blagoslovio prostor škole, sve učenike, djelatnike,  roditelje i ostale nazočne.

Uslijedila je priredba  na kojoj su naši učenici sa svojim voditeljima razveselili sve prisutne svojim recitacijama, igrokazima i  pjesmama.

Prije i nakon priredbe posjetitelji su mogli posjetiti štandove na kojem su bili izloženi radovi naših učenika i njihovih vrijednih učiteljica.

Tako smo u veseloj atmosferi i predblagdanskom raspoloženju uspješno završili prvo obrazovno razdoblje  i ove  školske godine.

Svima  sretan I blagoslovljen Božić i uspješna Nova 2020.godina!

objavio: Administrator   datum: 27. 12. 2019.