Obavijest o rezultatima natječaja za radno mjesto učitelja/ice fizike

OSNOVNA ŠKOLA PETRA ZORANIĆA, JASENICE

Ulica Petra Zoranića 2, Maslenica

23243 Jasenice

KLASA:602-01/19-01/43

URBROJ:2198-1-34-19-02

U  Jasenicama , 25.03.2019.

Predmet: Obavijest o natječaju za radno mjesto učitelj/ica fizike

Izvješćujemo Vas da je prema natječaju za radno mjesto učitelja fizike  objavljenom dana 05.03.2019.g.na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnim stranicama i oglasnoj ploči OŠ Petra Zoranića, Jasenice  sklopljen ugovor o radu s Marijom Mandić dipl.ekonomist koji ne udovoljava uvjetima natječaja. Ugovor je sklopljen na određeno nepuno radno vrijeme od ukupno 8 sati tjedno kao nestručno zastupljena nastava a najduže do 30.06.2019.

Ravnateljica: Ana Milovac, prof.

objavio: Mirjana Baričević   datum: 26. 3. 2019.