UREĐENJE ŠKOLSKOG VRTA

obzirom na situaciju koja nas je zadesila nastojimo izvući najbolje što možemo, te smo odlučili zabaviti se stvarima za koje prije nismo imali vremena. Tako smo odlučili malo urediti naš školski vrt. U realizaciji zamišljenog pomogli su nam naši dragi osmaši. Stoga im još jednom zahvaljujem na trudu koji su uložili i na taj način ostavili uspomenu na jednu krasnu generaciju. A što smo sve radili i kako je ispalo pogledajte u fotogaleriji!

ravnateljica:

Ana Milovac,prof.

objavio: Ana Milovac   datum: 20. 5. 2020.