OBAVIJEST ZA RODITELJE

Poštovani roditelji!

Kao što vam je već poznato na temelju zaključka Vlade Republike Hrvatske od 23. travnja 2020. plan je otvoriti škole za razrednu nastavu za određene skupine učenika i uz primjenu preporuka Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo (HZJZ).  Planirani termin otvaranja škola je ponedjeljak 11.05.2020.god. Sve upute potrebne za provedbu nastave u našoj školi dobit ćete na vrijeme preko razrednika. Preporuku Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo možete pogledati na niže navedenoj poveznici.

Molim za strpljenje i zahvaljujem na suradnji!

ravnateljica:

Ana Milovac,prof.

objavio: Ana Milovac   datum: 30. 4. 2020.